Fujiyama Ayaklı 9300 Kw Doğalgaz Sobası (Fanlı)

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
Fujiyama Doğalgaz Sobaları

Fujiyama doğalgaz sobaları 2 farklı seride üretilmektedir.Bu serilerin arasındaki fark tasarım olarak dikkat çekmektedir.Klasik seri olan modellerde klasik bir tasarım kullanılırken elit serisinde modern bir tasarım kullanılmaktadır.Fujiyama doğalgaz sobalarında ürün özelliklerine göre ürün çeşitleri bulunmaktadır.Bu çeşitleri ısı gücüne ve fanlı fansız olmasına göre size tercih imkanı sunmaktadır.Ayrıca doğalgaz sobalarında son modellerin bazılarına özellik olarak elektrilik ateşleme ve sobanın üzerine cam eklemişlerdir.Camlı modellerde ateş bulunan yer cam kısmından görülmektedir ayrıca teknik bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Fujiyama Ayaklı FHS 9300 Kw Hermatik Doğalgaz Sobası (Fanlı)

Üstün Nitelikler ;

 
Doğalgaz ve LPG ile çalışacak şekilde imal edilmiştir. 
Yakıtınızı yüksek verim ve mavi alevle yakar.. Üstün fonksiyonlara sahip gaz kontrol sistemi sayesinde ısıtıcı kolayca çalıştırılır. 
Piezoelektrik veya (Opsiyonel) pilli elektronik çakmak ateşleme sistemli ve pilot alevlidir.  
Pilot alevi yanmadığı sürece, yanma odasına, gaz kesinlikle gitmez. Ve alevin sönmesi halinde gaz geçişini otomatik olarak kesen magnet ventil emniyet sistemine sahiptir. Kesin ve tam güvenlik sağlar. 
Özel baca ekipmanları sayesinde ısıtıcının yanışı dış atmosfer koşullarından rüzgar, fırtına, geri tepme v.b. gibi etkilenme derecesinin benzerlerine oranla çok daha az olduğu yapılan testlerle onaylanarak kesin üstünlük sağlanmıştır.
Sobanız, bulunduğu ortamın oksijenini kullanmaz. 
Özel tasarımı ile yanması için gerekli havayı dış ortamdan alır ve atık gazı sızdırmaz gövdesi sayesinde tekrar dış ortama geri verir. 
Yatak odaları, çocuk odaları, oturma odaları, salonlar vb. gibi yaşanacak bütün kapalı mekanlarda sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanılabilir. 
Termostatik güvenlik valfiyle, maksimum ve minimum yanma ayarlı olup, ortamı kontrollü olarak ısıtarak, gereksiz yakıt tüketimini engeller.
Yanma odasının iç ve dışı emaye ile kaplanarak, uzun ömürlü olması sağlanmıştır
Yanma odasının boyutları ve dizaynındaki farklılık, yakıtın yüksek verimle yanmasını sağlayarak ısının iç ortama yaygın bir şekilde yayılmasını, konforlu ve ekonomik bir ısınmayı temin etmiştir.
Brülör paslanmaz çelikten imal edilmiş olup, uzun ömürlüdür, gazı mavi alevle tam yakar. 
Hermetik sobanız CE (EN 613) ve TSE (TS-EN 613) standartlarına uygun olarak üretilmiştir.  
Dış gövdenin kolayca çıkarılmasıyla, servis kolaylığı sağlanmıştır.  
Alev gözetleme camından yanış, izlenebilir. 
Fan sayesinde bulunduğu ortamı kısa sürede homojen olarak ısıtır. (OPSİYONEL)  
Yanma odasının boyutları ve dizaynındaki farklılık, yakıtın yüksek verimin yanmasını sağlayarak ısının iç ortama homojen bir şekilde yayılmasını, konforlu ve ekonomik bir ısınmayı temin etmiştir. 
Brülör paslanmaz çelikten üretilmiş olup, uzun ömürlüdür ve gazı mavi alevle tam yakar. Hermetik sobanız Avrupa Standartlarına (EN) uyumlu CE belgeli ve TS EN 613 standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
Diğer Özellikler
Stok Kodu648974
MarkaFujiyama
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2
HAKKIMIZDA İLETİŞİM
Hakkımızda Adres: Sularbaşı Mahallesi Aliağa Cami Sokak Selçuk İş Merkezi Numara : 4/405 Merkez / SİVAS
Siteye Üye Ol
Üye Giriş 0 850 532 22 71
Hesap Numaralarımız 0 507 454 44 17
  info@akildakal.com
Akildakal.com: Online Alışveriş Uygun Fiyat Güvenilir Mağaza © Copyright 2011 - 2022

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.